Hallitus 2017 järjestäytyy kokouksessaan 12.1.2017. Lisätietoja tulossa pian.

Hallitus 2018

Puheenjohtaja (2018)

Hannu Toivola: puheenjohtaja@meki.fi p. 044 3665707

Varapuheenjohtaja ja jäsenvastaava (2017-2018)

Marianne Saarela: varapuheenjohtaja@meki.fi, jasenvastaava@meki.fi,  p. 0503303713

Rahastonhoitaja (2018)

Markus Forma: rahastonhoitaja@meki.fi

Sihteeri ja jäsen (2018)

Johanna Rajamäki: sihteeri@meki.fi

Jäsen (2017-2018)

Raymond Walsh: raymond.walsh@gmail.com

Jäsen (2018-2019)

Heikki Salo: heikki59.salo@gmail.com

Jäsen (2018-2019)

Salla-Maija Vainio: sallamaijavain@gmail.com

Jäsen (2017-2018)

Mervi Pienimäki: merviili@gmail.com

Jäsen ja opiskelijavastaava (2018)

Jarkko Harri: jakke@ihanaa.com p. 0505396141

Jäsen (2018)

Roosa Huttunen, VIO ry: roosa.huttunen@vio.fi

Hallituksen sivuille.